773 554 835
Tak kdo se o Vás postará?
 
 
 
 

Kristýna Vysloužilová

 

Dělala v malém kafé v Londýně i u Indů v Brně. Ať je kdekoli, pozoruje lidi, každodennost, vstřebává nové věci. A když zrovna není servírkou, fotí modelky, třídní tabla a barová menu.

Má zkušenosti s prací za mobilním barem i v kavárně, ale její superschopnost je čepování plzeňského "na hladinku”. Jo a taky se vyzná ve skotské whisky a v koktejlech všeho druhu. Na staré kolena si pořídí hospůdku se spoustou skvělých štamgastů.

Hlava v oblacích a nohy pevně na zemi. Monika miluje práci s lidmi a přistupuje k ní s tímhle mottem, ať už zrovna studuje divadelní management, servíruje v Baru, který neexistuje, nebo řeší zásadní problémy coby produkční našeho cateringu. Nepohrdne sluncem a dobrým uměním.

Největší záliba: práce. Zkušenosti: nekonečné. Zcestovalý barman, který se nebojí ani přípravy domácích ingrediencí, vaření a managementu baru. Relax: jízda na kole a sporty všeho druhu.

CHCI

 
 
 
 

Rudolf Forman

 

Barmanství pro něj není práce, ale životní styl. Fráze? Tenhle kluk si za tím stojí už od střední. A když má náhodou přece jen whisky, čaje nebo ginu dost, vyrazí někam do přirody nebo na Jakubák na půllitr pivka.

Za barem i na place Super Panda Circusu strávila hodin požehnaně, ale pořád jí to nestačí, a tak si tříbí své gastrovědomosti taky vymýšlením a přípravou neokoukaných koktejlových surovin. Ostatní záliby zcela renesanční – sportuje, čte a učí se všemožné jazyky.

Pokud ho definuje nějaká vlastnost, je to odvaha. Coby spolumajitel našeho cateringu a jakožto vítěz Grand Prix České barmanské asociace se zajímá o jediné: pokořovat hranice nemožného. A taky ho trochu bere pohostinnost a cizí země, kultury a bary.

Příznivec dřevěných motýlků, ošlehaný vánkem italského středomoří. Miluje aperitivy, Negroni a svou Vespu, na které se prohání, když zrovna neexperimentuje v barové laboratoři.

CHCI

 
 
 
 

Anna Pilařová

 

Studuje etnologii. A barmanství vlastně “studuje" taky – nejradši se nimrá v historii destilátů a medailoncích osobností z oboru. A občas si taky zatančí v kroji.

Gastrem se proplétá už tři roky a nejradši si zpestřuje cestu vínem a šampaňským. Další stezky ráda prošlapává v horách, nebo třeba v Maroku, kde jí učarovalo pemanentní smlouvání.

Z brněnských paluší se vypracoval až do Baru, který neexistuje. Vyzkoušel snad všechny sporty, nejradši ale sedí za kniplem malého letadla a vznáší se nad Pálavou. A když přistane, maká na svojí specializaci na whisky a tequilu.

Sběratelka baristických zkušeností: světu kolem černého voňavého nápoje se intenzivně věnuje už dva roky. Aktuálně objevuje skrytá zákoutí filtrované kávy. A co dál? Škola, běh, street dance, fashion markety a baťůžkářství.

CHCI

 
 
 
 

Monika Wijová

 

S barmanstvím žije už deset let. A dělá to po svém, jako všechno. Hledá crazy koktejlové kombinace, fláká se po horách, přespává v jeskyních a čte Borise Viana za zvuků hudby, co jste asi nikdy neslyšeli.

Pro změnu někdo, kdo po kariéře barmana vlastně nikdy netoužil. Láska k “tekutému” řemeslu, kterou objevil v Baru, který neexistuje, je ale o to upřímnější. Mimo svět barového pultu si rád zabojuje – na fotbalovém hřišti, v ringu á la Bruce Lee, nebo v posilovně sám se sebou.

Prošla si kavárnou i veganskou kuchyní, než jí došlo, že alkohol má stejně nejradši. Upřímnost nadevše. Jednou by nepohrdla vlastním malým barem, kde by si mohla míchat Negroni na tisíc a jeden způsob. Čte fantasy a nakupuje.

Představu o tom, jak má vypadat pohostinnost, získal ryze prakticky – navštívil skoro každý bar a diskotéku v Česku. Kromě tohodle úctyhodného výkonu posiluje svoje schopnosti v basketbalu (dva metry jsou dva metry), flairu a znalosti aut, party hudby a všemožných světových trendů.

CHCI


Koučujete si to rádi sami? Postavte vlastní tým!

 

Pan Magický

 

Za jejím úsměvem chodí do 4pokojů celé Brno. Má styl nabroušený jako diamant a improvizaci si dává k snídani. Dobrou náladu servíruje dřív, než se stihnete posadit, a přitom rozumí whisky i pivu líp než celé Skotsko s Bavorskem dohromady.

Až ho potkáte v Baru, který neexistuje, zapomenete, kdo byl Frank Sinatra. Motýlek stvořili přímo pro něj a shaker tasí rychlej než šerif ten svůj kolt. Bez mrknutí oka doladí Váš Manhattan a ještě probere aktuální kurz akcií na Wall Street.

V Super Panda Circusu kouzlí už nějaký pátek a jeho šamanská pověst budí respekt i v Amazónii. Drinky míchá jako starý alchymista, ale když dojde na vtip, teprve pochopíte, proč mu říkají “čaroděj”.

CHCI


keterink@uplnevsude.cz

 

Přemýšlíte o našich službách?
Nechte nám na sebe kontakt,
ozveme se vám a něco určitě vymyslíme