Bar, který neexistuje

Tady jsme v roce 2012 zahájili Velkou brněnskou koktejlovou revoluci. Design ve stylu New Yorku 30. let, stovky lahví ušlechtilých destilátů v policích, jazzová hudba na pozadí a elegantní koktejly v popředí.

Super Panda Circus

Za zlato-fialovým závěsem se skrývá jiný svět, kde zapomenete, kým jste tam venku. Extravagantní koktejlová menu i servisy drinků, mysteriózní atmosféra, stupňovité sezení s výhledem na barový pult i zlatými nitěmi tkané rondony barmanů, to vše dohromady vytváří “nejdivnější bar v Česku”.

4pokoje

Podnik otevřený v průměru 20 hodin denně. Zajdete raději na ranní kávu s omeletou, nebo půlnoční šampaňské se sýrovými kroketami? Barvami hýřící bistro-bar
s tou nejmilejší obsluhou pod sluncem. A neonovým srdíčkem!

Whiskey Bar, který neexistuje

Whiskey Bar nemusí být vždy pouze o whisky a o tom našem to platí dvojnásob. Rádi Whiskáč nazýváme horskou chatou, tudíž místem, kde Vás vždycky přivítáme s otevřenou náručí a vtipem na rtech, dáme Vám skvěle najíst, napít, poslechnete si tu správnou hudbu k tomuto místo… a tu whisky, tu máme taky.
Kromě toho ale také skvělé koktejly, piva, tatarák, Pastrami a mnoho dalších dobrot.

Slast

Bar situovaný do sklepení historického paláce stojí na třech pilířích: fajn koktejly, designové vodní dýmky a prodejní výstava spousty obrazů od opravdových umělců. Naše nejvíc párty místo, kde to nejčastěji tepe poklidnější elektro hudbou.

Další gastro projekty

Naše gastronomická pouť začala na brněnských vánočních trzích, kam jsme v roce 2009 přišli s dnes již legendárním nápojem Turbomošt

Stánek na náměstí provozujeme i v létě, jmenuje se Na Brno dobrý, a kromě variací na oblíbený gin tonik si u něj v lehátku užijete trochu riviérové pohody. 

A konečně zmiňujeme také vlastní Zázračnou limonádu, kterou v mnoha netradičních příchutích vymýšlejí naši barmani.